Wiertło stopniowane tytanowane zwój skręcany

Charakterystyka produktu:
– służy do bezudarowego wykonywania dużych otworów w cienkich blachach (do 5mm) oraz do fazowania otworów już wykonanych
– stopniowane średnice wiertła pozwalają na wywiercanie wybranej średnicy otworu bez konieczności sprawdzania w trakcie pracy
– spiralny rowek ułatwia odporwadzanie wiórów
– uchwyt cylindryczny
– wykonane z ulepszonej stali HSS powleczonej azotkiem tytanu glinu, zwiększającą wydajność pracy i odporność na ścieranie
– twardość HRC: 63 – 66

Kategoria:

Wiertło stopniowane tytanowane zwój skręcany verkatto

to produkt najwyższej jakości. Wykonany jest z najlepszych materiałów, co sprawia że zapewnia wysoki komfort pracy. Wiertło stopniowane tytanowane zwój skręcany verkatto to produkt najwyższej jakości. Wykonany jest z najlepszych materiałów, co sprawia że zapewnia wysoki komfort pracy.

Verkatto

to polski producent i sprzedawca narzędzi, a w ofercie firmy znajdują się głównienarzędzia ręczne. Oprócz tego budowlane, a także malarskie i ogrodnicze. W asortymencie są również wiertła, artykuły BHP oraz tarcze i artykuły ścierne.

Firmę założyli ludzie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, którzy od wielu lat prowadzą skład materiałów budowlanych, a także betoniarnię i kopalnię piasku i żwiru.

Początkowo spółka zatrudniała 6 przedstawicieli handlowych, ale liczba ta bardzo szybko się zwiększyła. Obecnie pracuje dla niej ponad 20 handlowców oraz co najmniej drugie tyle pracowników stacjonarnych, a punkty sprzedaży narzędzi verkatto są już niemal w całej Polsce i można je znaleźć w prawie każdym większym mieście.

Stworzyliśmy dodatkową, specjalistyczną linię

VERKATTO V-PLUS

z myślą o pracach w warunkach wymagających stosowania narzędzi o podwyższonych parametrach użytkowych, co sprawia że produkty te znakomicie sprawdzają się więc podczas wykonywania intensywnych prac przez profesjonalnych użytkowników.

Narzędzia verkatto charakteryzują się indywidualnymi rozwiązaniami technologicznymi co skutecznie podwyższa ich efektywność, a także żywotność. Do ich produkcji używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Przed dopuszczeniem do sprzedaży każdy produkt poddawany jest rygorystycznej kontroli, a także testom przez nasz Dział Kontroli Jakości. Staramy się nie osiadać na laurach, dlatego nasz Dział Badań i Rozwoju ciągle pracuje nad poszerzaniem oraz ulepszaniem naszej oferty.

Ciągłe dążenie do doskonałości sprawiło, iż uruchomiliśmy własną linię produkcyjną łopat i szpadli, a w dalszej kolejności planujemy rozwój linii produkcyjnej świdrów do gleby. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do skorzystania z niej.

Verkatto – polski producent narzędzi. Verkatto V-PLUS – narzędzia dla profesjonalistów. Narzędzia najwyższej jakości.

Indeks Rozmiar(mm) Kod kreskowy
VR-2431 4–20 x 2 5902641024313
VR-2432 4–30 x 2 5902641024320
VR-2433 4–39 x 3 5902641024337