Rękawice ochronne V-LRED

Charakterystyka produktu:

Rękawice ochronne wykonane ze skóry koziej, bawełny i elastyny. Część chwytna rękawicy wykonana z jednego kawałka wysokiej jakości miękkiej skóry, zapewniającej wysoki komfort pracy oraz wysoką wytrzymałość i odporność na przetarcia. Część wierzchnia wykonana z elastycznej tkaniny, dzięki czemu idealnie dopasowują się do dłoni. Zapięcie na rzep umożliwia wygodną regulację i lepszą ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Kategoria:

Rękawice ochronne V-LRED verkatto

to produkt najwyższej jakości, który wykonany jest z najlepszych materiałów, dlatego zapewnia wysoki komfort pracy. Rękawice ochronne V-LRED verkatto to produkt najwyższej jakości, który wykonany jest z najlepszych materiałów, dlatego zapewnia wysoki komfort pracy.

Verkatto

to polski producent i sprzedawca narzędzi, a w ofercie firmy znajdują się głównienarzędzia ręczne. Oprócz tego budowlane, a także malarskie i ogrodnicze. W asortymencie są również wiertła, artykuły BHP oraz tarcze i artykuły ścierne.

Firmę założyli ludzie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, którzy od wielu lat prowadzą skład materiałów budowlanych oraz sklep wielobranżowy, a także betoniarnię i kopalnię piasku i żwiru.
Firmę założyli ludzie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, którzy od wielu lat prowadzą skład materiałów budowlanych oraz sklep wielobranżowy, a także betoniarnię i kopalnię piasku i żwiru.

Początkowo spółka zatrudniała 6 przedstawicieli handlowych, ale liczba ta bardzo szybko się zwiększyła. Obecnie pracuje dla niej ponad 20 handlowców, a także co najmniej drugie tyle pracowników stacjonarnych, a punkty sprzedaży narzędzi verkatto są już niemal w całej Polsce, co oznacza że można je znaleźć w prawie każdym większym mieście.

Stworzyliśmy dodatkową, specjalistyczną linię

VERKATTO V-PLUS

z myślą o pracach w warunkach wymagających stosowania narzędzi o podwyższonych parametrach użytkowych, co sprawia że produkty te znakomicie sprawdzają się więc podczas wykonywania intensywnych prac przez profesjonalnych użytkowników.

Narzędzia verkatto charakteryzują się indywidualnymi rozwiązaniami technologicznymi, dlatego ich efektywność, a także żywotność stoi na wysokim poziomie. Do ich produkcji używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, które pochodzą od sprawdzonych dostawców, a przed dopuszczeniem do sprzedaży każdy produkt poddawany jest rygorystycznej kontroli, a także testom przez nasz Dział Kontroli Jakości. Staramy się nie osiadać na laurach, dlatego nasz Dział Badań i Rozwoju ciągle pracuje nad poszerzaniem oraz ulepszaniem naszej oferty.

Ciągłe dążenie do doskonałości sprawiło, iż uruchomiliśmy własną linię produkcyjną łopat i szpadli, a w dalszej kolejności planujemy rozwój linii produkcyjnej świdrów do gleby oraz innych narzędzi ogrodniczych, jak np. widły. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, jak i również zachęcamy do skorzystania z niej.

Verkatto – polski producent narzędzi. Verkatto V-PLUS – narzędzia dla profesjonalistów. Narzędzia najwyższej jakości.

Indeks Rozmiar Kod kreskowy
VR-5700 7 5902641057007
VR-5701 8 5902641057014
VR-5702 9 5902641007323
VR-5703 10 5902641057038
VR-5704 11 5902641057045
Language >