Odkryj świat narzędzi

VERKATTO

30.01.2021

Nowości w ofercie!
W dziale nowości znajdziecie Państwo narzędzia ogrodnicze, budowlane i artykuły BHP o które poszerzyliśmy naszą ofertę.

02.01.2021

Produkcja łopat i szpadli
Z dumą informujemy, iż z początkiem roku nasza firma uruchomiła własną linie produkcyjną łopat i szpadli.

02.11.2020

Katalog narzędzi 2020 wyd. II
W zakładce strefa klienta można już pobrać najnowszy katalog narzędzi VERKATTO, który poszerzyliśmy o nowe produkty!

DOŚWIADCZONA ZAŁOGA

Nasi pracownicy to zawodowcy z którymi firma współpracuje od lat. Charakteryzuje ich rzetelność, perfekcjonizm i przywiązywanie uwagi do detali. Łączy nas wspólne przeświadczenie, że tylko dbałość o to by każdy artykuł który opuszcza linię produkcyjną był w stanie zadowolić klienta, może zapewnić nam prestiż i silną pozycję na rynku.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Chcąc usprawnić proces produkcji i starając się osiągnąć jak najlepszą wydajność zainwestowaliśmy w nowoczesny sprzęt. Dzięki zautomatyzowaniu poszczególnych etapów eliminujemy więc ewentualne odchylenia od postawionych norm i bez wahania możemy stwierdzić, iż każdy produkt charakteryzuje ta sama, wysoka jakość wykonania.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Łopaty i szpadle naszej firmy spotkały się z pozytywnym odzewem i zdążyły już uzyskać uznanie klientów, a oferta najwyraźniej spełnia oczekiwania zarówno tych hurtowcych jak i indywidualnych, amatorów oraz zawodowców. Współpracujemy z wieloma odbiorcami krajowymi i zagranicznymi i nasze produkty są dostępne w coraz większej liczbie sklepów.

Narzędzia dla profesjonalistów!

Jesteś właścicielem firmy?

Prowadzisz warsztat lub zakład produkcyjny?

Szukasz narzędzi "na lata"?


Szukaj na stronie produktów z certyfikatem V-PLUS!
DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU

Specjalistyczna linia VERKATTO V-PLUS stworzona została z myślą o pracach w warunkach wymagających stosowania narzędzi o podwyższonych parametrach użytkowych. Produkty te znakomicie sprawdzą się podczas wykonywania intensywnych prac przez profesjonalnych użytkowników.

WYKONANE Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW

Nasze narzędzia charakteryzują się indywidualnymi rozwiązaniami technologicznymi co skutecznie podwyższa ich efektywność i żywotność. Do ich produkcji używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców.

PODDANE RYGORYSTYCZNEJ KONTROLI

Przed dopuszczeniem do sprzedaży każdy produkt poddawany jest rygorystycznej kontroli i testom przez nasz Dział Kontroli JakoścI.
Staramy się nie osiadać na laurach, dlatego nasz Dział Badań i Rozwoju ciągle pracuje nad poszerzaniem i ulepszaniem naszej oferty.

ŁATWY KONTAKT

Nasi przedstawiciele handlowi to specjaliści w swoim fachu - wyposażeni w odpowiednie narzędzia i dysponujący niezbędną wiedzą. Są dla Państwa dostępni i gotowi pomóc w każdej sprawie. Zatrudniamy pracowników na terenie całego kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego klienta.

PEŁNA DOSTĘPNOŚĆ MAGAZYNOWA

Asortyment oferowanych przez nas produktów jest bardzo szeroki. Posiadamy w ofercie m.in. narzędzia produkowane w Polsce, wysokiej jakości artykuły niemieckie oraz łopaty i szpadle własnej produkcji. Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w branży narzędziowej gra odpowiednio zorganizowana gospodarka magazynowa. Dbamy więc o dostępność każdego produktu, tak by każde zapotrzebowanie na asortyment było jak najszybciej zaspokajane.

WSPARCIE TECH. - MARKETINGOWE

Nowe technologie w coraz większym stopniu odgrywają kluczową rolę w biznesie. Nasi współpracownicy w każdej chwili mogą skorzystać z nowoczesnej platformy zakupowej B2B, złożyć reklamację online, czy podejrzeć ofertę na bieżąco aktualizowanej stronie www.
Nasza firma dysponuje również urządzeniami pozwalającymi na produkcję materiałów reklamowych oraz personelem zawsze gotowym by doradzić i zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

SZYBKA DOSTAWA

Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi w Polsce i większość zamówień wysyłana jest jeszcze w tym samym dniu. Dbamy oczywiście o to by każda paczka była odpowiednio zapakowana, aby dotarła w pełni bezpiecznie do adresata.
Praca naszych magazynierów jest dodatkowo monitorowana, co szybko pozwala rozwiązać wszelkie nieporozumienia i usprawnia procedurę ewentualnej reklamacji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z jednym z naszych Dyrektorów handlowych:

Zbigniew Lasota


+48 602 110 464
z.lasota@verkatto.pl

Sebastian Miśkiewicz